Categories
Telefonia satelitarna

Morski nadajnik-odbiornik Icom M804 E 24V MF/HF SSB – 0

Morski nadajnik-odbiornik Icom M804 E 24V MF/HF SSB

Komunikacja dalekiego zasięgu poza horyzontem. Numer części 525721

Stacjonarny nadajnik-odbiornik morski MF/HF/SSB z zasilaniem 24V, 125W mocy RF (PEP), GNSS, DSC w klasie E

Przycisk niebezpieczeństwa w sytuacjach awaryjnych

IC-M804 spełnia przepisy ITU-R M.493-15 i ETSI EN 300 338-4 Class E DSC. W sytuacji awaryjnej, po naciśnięciu dużego niezależnego przycisku Distress, wysyłany jest cyfrowy sygnał Distress ze współrzędnymi GNSS i wzywa do pomocy inne statki lub stacje przybrzeżne.

Wbudowany odbiornik DSC Watch-Keping

Dedykowany odbiornik DSC nasłuchujący w sposób ciągły skanuje kolejno sześć kanałów alarmowych. W sumie można zapisać 100 numerów MMSI (75 indywidualnych i 25 grupowych) dla połączeń DSC z 10-znakową nazwą ID.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Połączenie klawiatury kierunkowej i klawiszy programowych zapewnia prostą obsługę. Najpopularniejsze funkcje są przypisane do klawiszy programowalnych (u dołu wyświetlacza) w celu szybkiego dostępu do funkcji push. Duża dziesięcioklawiszowa klawiatura umożliwia płynne wprowadzanie numerów kanałów, numerów MMSI z nazwami ID i tak dalej.

Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4,3 cala i szerokim kącie widzenia

Kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości zapewnia prawie 180 stopni bardzo szeroki kąt widzenia i wyraźnie wyświetla znaki i ikony funkcji. Wyświetlacz w trybie nocnym zapewnia dobrą czytelność w ciemności dla większej wygody.

Dwuminutowa pamięć natychmiastowej powtórki

Funkcja Instant Replay automatycznie nagrywa ostatnie 2 minuty odebranego dźwięku. Możesz odtwarzać odebrany dźwięk, którego nie słychać wyraźnie i nie przegapisz żadnego połączenia przychodzącego.

Spełnia surowe wymagania środowiskowe

IC-M804 przeszedł rygorystyczne testy środowiskowe i procesy zapewnienia jakości. Został zaprojektowany, aby zapewnić niezawodne działanie i odporność na korozję w trudnych warunkach morskich. Sterownik posiada stopień ochrony IPX7 (1 m głębokości wody przez 30 minut).

Zintegrowany odbiornik GNSS

Odbiornik GNSS, który obejmuje funkcje GPS, GLONASS i SBAS, jest zintegrowany z IC-M804. Twoje dane o pozycji, kursie, prędkości i dane UTC można odbierać za pomocą prostego połączenia z dostarczoną anteną GNSS za pomocą kabla o długości 5 m.

Łączność NMEA 2000™, NMEA 0183/-HS

Korzystając z łączności NMEA 2000™, IC-M804 może wymieniać informacje GNSS, połączenia DSC, informacje radiowe i dane listy PGN w sieci. Dane pozycji NMEA 0183/-HS GNSS można również przekonwertować na dane NMEA 2000™ dla innego sprzętu.

Automatyczny tuner antenowy AT-141

Automatyczny tuner antenowy AT-141 dopasowuje wszystkie pasma do Twojej anteny. Jeśli z powodu usterki automatyczny tuner nie może dostroić anteny, IC-M804 omija tuner i wyświetla ostrzeżenie na wyświetlaczu.

I więcej

  • 125 W (PEP) mocy wyjściowej RF poprzez moc wyjściową AT-141
  • Ciągły zasięg odbiornika 0,5–29,999 MHz
  • Zastosowany zaawansowany system bezpośredniego próbkowania RF
  • Źródło zasilania 12 lub 24 V DC (w zależności od wersji)
  • Programowalny przycisk mikrofonu zapewniający szybki dostęp do funkcji

Price 3961.48 PLN

Kup online Morski nadajnik-odbiornik Icom M804 E 24V MF/HF SSB